Шановні координатори та учасники конкурсу "Левеня-2020"! Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року.

Запитуйте - відповідаємо!

Оновлено 23.03.11
 
Будь-яку інформацію, що стосується організації і проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня", можна знайти на сторінках цього блогу. Але інколи потрібно уточнити деякі деталі або з'ясувати інші питання, що стосуються конкурсу. В такому випадку можна задати своє запитання на даній сторінці у коментарі. Запитання не тільки буде опубліковане на цій сторінці, а й буде доставлене електронною поштою Координатору. Згодом ви отримаєте вичерпну відповідь, яка буде опублікована на цій же сторінці.
Чекаємо Ваших запитань!

Запитання1. Які  документи потрібно підготувати до проведення конкурсу?

Відповідь.  
Незабаром Ви отримаєте пакет документів для проведення конкурсу, який відбудеться 10 квітня 2011 року. У пакеті будуть такі документи:
1. Завдання по класах для кожного учня згідно поданої Вами заявки;
2. Бланки відповідей учасника конкурсу (по кількості учнів, указаних в заявці);
3. Бланк «Список учителів»;
4. Бланк «Список учнів».
Для проведення конкурсу підготуйте аудиторії з розрахунку, щоб за столом сидів один учень. Визначте вчителів, які будуть проводити конкурс у кожній аудиторії.
 

Запитання 2. Як проводиться реєстрація учнів?

Відповідь. 
У бланку «Список учителів» зареєструйте кожного вчителя кодом з трьох цифр, наприклад:
001 Іваненко Андрій Степанович, Сумська СШ № NN
002 Кузьменко Іванна Павлівна, Сумська ЗОШ № MM і т.д.
Якщо учнів небагато, то учні з різних вікових груп можуть бути в одній аудиторії і конкурс проводить один учитель.
Розмістіть учнів по аудиторіях (один за партою) і розкажіть їм про правила реєстрації.
Учитель, який проводить конкурс в аудиторії, персонально реєструє кожного учня у бланку «Список учасників» під номером з трьох цифр, починаючи з 001; 002 і т.д.
На дошці запишіть код Вашої школи (указаний на пакеті) і поясніть учням принцип формування коду кожної роботи. Персональний шестизначний код кожного учасника складається з трьох цифр коду вчителя, закріпленого за даною аудиторією, і трьох цифр реєстраційного списку учнів. Наприклад, код учителя 002, а номер учня в списку 003, тоді шестицифровий код учня буде 002003. Учні однієї школи не повинні мати однакових кодів!
Роздайте учням «Бланк відповідей учасника конкурсу». Перевірку робіт (бланка відповідей) буде проводитися комп’ютером, тому попередьте учнів про чітке і правильне заповнення усіх бланків: реєстраційних даних і відповідей.
У виділених клітинках учні записують чорною або темно-фіолетовою пастою друкованими літерами (по одній літері у клітинці) своє прізвище, у двох останніх – ініціали і замальовують відповідно до букви клітинку у стовпчику літер. Не допускайте записів олівцем!
У графі «Клас» учень замальовує цифру відповідно до отриманого завдання, тобто, якщо учень отримав завдання для спеціалізованих класів, то замальовується номер класу з позначкою Ф, наприклад, 9Ф. Якщо для звичайного класу, то тільки цифра 9.
Учитель перевіряє правильність заповнення реєстраційних бланків.
Після цього учням роздають завдання і починають відлік часу. Роботу учні виконують протягом 75 хвилин.
 


Запитання 3. Як бути з учнями, які з певних причин не з'явилися на конкурс?

Відповідь. 
Якщо є відсутні учні, то вчитель вписує їх у списки учасників і заповнює тільки реєстраційну частину бланка відповідей. Ці бланки теж надсилаються в оргкомітет, у такому разі відсутні учні отримають сертифікати учасника і збірники завдань для конкурсу.
 


Запитання 4.  Які документи, крім бланків відповідей, слід відправляти на перевірку?

Відповідь. 
Після закінчення роботи над завданнями бланки реєстрації вчителів, учнів і бланки відповідей усіх зареєстрованих учасників конкурсу складають у порядку зростання реєстраційних номерів, запаковують у конверт відповідного розміру, не згинаючи бланків, і відсилають в оргкомітет для комп’ютерної перевірки. При необхідності незначні помарки можна підправити коректором, але обов’язково просушити фарбу, щоб бланки не злиплися. Копії бланків реєстрації учасників з їх кодами залишіть собі, щоб можна було визначити результати кожного учасника. Тексти завдань залишаються учням.
Бажаємо успіхів у конкурсі!
 

4 коментарі:

Анонім сказав...

Як бути, якщо людина не може прийти в заданий час, а лише через чотири дні(по стану здоров'я)?

Koordinator сказав...

Дякую за запитання.
Передайте матеріали лаборанту або будь-якому колезі по роботі. В матеріалих є детальні інструкції для тих, хто знаходиться в аудиторії з дітьми. Головне їх завдання - зареєструвати учнів, проінструктувати їх, роздати завдання і бланки відповідей, а по закінченню роботи зібрати бланки відповідей. Оформите матеріали і їх відправите тоді, коли вийдете з лікарняного. Залишіть свою електронну адресу, я відповім Вам особисто більш детально.

Анонім сказав...

Сьогодні написали "Левеня", коли можна відправити відповіді? Чи обовязково в цей самий день?

Koordinator сказав...

Добрий день. Можна зразу відсилати. Можна наступного дня. Але не пізніше 3-х днів після проведення конкурсу.