понеділок, 31 жовтня 2011 р.

Товстенький блокнот ;)/Закінчення серії "Рожеве чудо"

Останній елемент з серії "Рожеве чудо" - Товстенький блокнотик спеціально для Арт Клубу.
Усі пластикові елементи мого виробництва ;)














І ще.сьогодні у мене перший офіційний робочий день.Тепер я тут буду не частим гостем, ви вже мене пробачте,але в кожну вільну хвилинку буду прибігати!
Цілую, любллю, ваша 
Мар"яна

неділя, 30 жовтня 2011 р.

четвер, 27 жовтня 2011 р.

Тільда-заєць "Нанічка"

Ось такий зайчик буде подарунком для чудової дівчинки Настусі та її мами Наталі, відомою у блого-житті як
Дуже-дуже переживаю чи сподобається зайчик-Нанічка маленькій Нанічці ;)



Рожеві панталончики для істинної пані ;)
Ця прикраса знімається і може використовуватись як брошка :)

В роботі використала в"язані прикраси власного виробництва ;)
Дякую вам усім!
Наталя," спешелі фор ю"!!!!;)))

Весільний альбом "Золото"

Доброго ранку!!!!
Сьогодні я до вас з весільним альбомом під назвою “Золото” ( продовження серії)
Усі штампики від чудового блогу Штампувальня!
















Цьом-цьом! Біжу!
До вечора! 
І ще-і ще!!!!
Хвалюсь!!!
Мій магніт Тедді посів 2 місце в чудовому блозі "Challenge for Clay"

середа, 26 жовтня 2011 р.

Продовження серії "Рожеве чудо"/Альбом для фото

Доброго вечора усім!
Як ви? Як ваш настрій?
Сьогодні прийшов час показати вам другий елемент з серії "Рожеве чудо" - альбом для фото
Ось так він позує разом з Пані Кроликовою




Альбом виконаний із мінімальним застосуванням декору.
Є 4 теги для підпису фото чи пам"ятних моментів.








Хорошого вам вечора!
Дякую, що ви тут!
Ваша, Мар"яна!

понеділок, 24 жовтня 2011 р.

Тільда-заєць/Перша робота з серії "Рожеве чудо"

І знову привіт!!!
Сьогдні хочу показати вам Зайчика з серії "Рожеве чудо"
Чому з серії? Тому що, в таких тонах і з викорисатанням такої тканини будуть виконані ще 2 роботи :) (точніше вони на стадії завершення вже:)))
Отже зустрічайте "Пані Кроликова" :)))







Нескромно заглянемо під сукенку і побачимо панталончики :)))


Ось так! Вже зовсім соро будуть решта складових цієї міні колекції :)
Дякую вам за те, що ви зі мною !
Гарного дня!

Аушвіц—Біркенау/Враження від Освенціма/багато фото

Доброго ранку усім!
Сьогодні я до вас з незвичним фото звітом. Я не звикла до подібних звітів, але побачене мене вразило на стільки, що я не можу не поділитись цими емоціями з вами
Зразу попереджаю, що деякі фото не для слабонервних...
Отже, розповідь у фото про
Аушвіц—Біркенау (нім. KZ Auschwitz-Birkenau, пол. Auschwitz) — один із найбільших нацистських концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до січня 1945 біля міста Освенцімі (Польща)( Вікіпедія)

Сучасні історики збігаються у думці, що у Освенціми було знищено від 1,1 до 1,6 мільйона осіб, більшість з яких складали євреї .Ця оцінка була отримана непрямим шляхом, для чого проводилось вивчення списків на депортацію та підрахунок даних про прибуття составів з в`язнями у Освенцім.
Аушвіц 1
Заснований 20 травня 1940 року, Аушвіц І служив адміністративним центром для всього комплексу. Він базувався на землях і у цегляних приміщеннях довоєнних польських казарм. Першими поселенцями концтабору стали 728 польських політичних в'язнів. Пізніше до них приєднались радянські полонені. У табір також відправлялись німецькі кримінальні злочинці, та інші «небажані елементи». 48 німецьких гомосексуалів теж були заслані сюди. Ще з першого поселення сюди відправлялись також євреї. У різний час табір налічував 13,000 — 16,000 тис. жителів. У 1942 році ця цифра зросла до 20,000. В'їзні ворота до Аушвіц І містять надпис «Arbeit macht frei» («Робота звільняє», досл. «Робота робить вільним»). В'язні, що відправлялись на роботу, проходили цими воротами щодня під звуки оркестру.

У 1947 році в знак пам'яті жертв Польща заснувала музей на території Аушвіц. Території Аушвіц занесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО. На місці нібито поспішно ліквідованих газових камер Біркенау споруджено меморіальний комплекс, що містить пам'ятні послання 20 мовами світу, включно з українською. Щороку табір приймає більш ніж 700,000 відвідувачів.
Аушвіц 2
Спорудження Біркенау почалось у жовтні 1941 з метою розвантаження перенасиченого основного табору. За проектом він був розподілений для утримання кількох категорій в'язнів.
Біркенау був набагато більшим за Аушвіц І і крізь його ворота пройшло набагато більше число людей. Це місце ув'язнення сотень тисяч людей. Стверджують, що це місце смерті понад 1,1 млн. людей, хоча досі залишається незрозумілим де їх останки.
Стверджують, що нібито на території Біркенау розміщувались 4 газові камери, замасковані під душові, та 4 крематорії, що використовувались для спалювання людей, але документальні свідчення цього як і залишки крематоріїв та газових камер відсутні.
Сюди залізницею під постійним наглядом доставлялись люди із усієї окупованої Європи. У комплексі новоприбулі поділялись на 4 групи:
  • перша група, понад три чверті, відправлялись у газові камери впродовж кількох годин; до цієї категорії входили всі діти, всі жінки із дітьми, всі люди похилого віку, і всі ті, що за поспішним і поверхневим оглядом лікаря не були цілком придатні. Місткість газових камер Біркенау дозволяла спалювати понад 20,000 жертв щодня. Нацисти використовували газ цианід, що виділявся із гранул Циклону Б. Циклон Б вироблявся 2 компаніями, які здобули ліцензію на виробництво від IG Farben. Гамбурзька компанія Tesch & Stabenow забезпечувала 2 тони кристалів щомісяця, а Degesch із Дессау — 3/4 тони.
  • Друга група в'язнів використовувалась як робоча сила на індустріальних фабриках, таких як IG Farben та Krupp. За роки роботи комплексу з 1940 по 1945 у комплексі Аушвіц зареєстровано 405,000 робочих невільників. Із них понад 340,000 загинули через страти, побиття, голодування та захворювання. Деякі із в'язнів вижили за допомогою німецького індустріаліста Оскара Шиндлера, який врятував понад 1,100 польських євреїв, які працювали на його фабриках, спершу недалеко від Кракова, потім на фабриці, що нині є територією Чехії.
  • Третя група, переважно близнюки та карлики, піддавались медичним експериментам докторів, Зокрема, Джозефа Менгеля, який також відомий як «янгол смерті».
  • Четверта група складалась із жінок, які працювали в так званий «Канаді», частині Біркенау, де сортувались пожитки в'язнів, для їх подальшого використання німцями. Оскільки при виселенні люди брали найцінніші речі, то на склади потрапляли численні дорогоцінні вироби. В той час «Канада» асоціювалась із багатством, куди відправлялось дуже багато емігрантів із Польщі та сусідніх держав.

Основниа мета німців - Ми повинні звільнити німецький народ від поляк, росіян, євреїв і циган.
Тут символічний прах з крематорію, котрий вдалось зібрати
Зображено як людей везли в табір, в яких жахливих умовах. Їм приходилось їхати так і до 2 тижнів. Стояче...
Всі процедури відбувались під землею. Спершу усіх заганяли в так званий душ, де вони роздягались. Наступне приміщення - це газова камера та крематорій.
Використані банки з-під смертельного газу.

Усіх жінок стригли. З їхнього волосся ткали тканину...
Більше 7 тон збереглось і до сьогодні.
Особисті речі










На цих фото зображені в"язні. Також інформація з їх датою прибуття в табір , цей термін займа від декількох днів до 8 місяців.

Стіна для розстрілу.

Крематорій
Я під враженням і досі. 
Це історія і ми це повинні знати.

Дякую усім хто читав і дивився.
Будьмо людьми!