DOBITNA KOMBINACIJA Modrić poslao poruku Rudigeru na hrvatskom jeziku, Nijemac mu odgovorio

Autor:

MADRID, SPAIN - SEPTEMBER 17: Antonio Rudiger of Real Madrid and Luka Modric of Real Madrid  celebrates a goal during the UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2024/25 match between Real Madrid and VfB Stuttgart at Santiago Bernabeu Stadium.,Image: 909277836, License: Rights-managed, Restrictions: PLEASE DONT SEND TO IMAGO !!, Model Release: no, Credit line: Guillermo Martinez / AFLO / Profimedia

Guillermo Martinez / AFLO / Profimedia

Real Madrid dugo se mučio sa Stuttgartom na otvaranju Lige prvaka. Nakon prvog poluvremena bilo je 0:0, a do 83. minuti 1:1 prije no što će loptu iz kuta izvesti Luka Modrić i njom naciljati glavu Antonija Rüdigera za vodstvo. Prva utakmica ove sezone u Ligi prvaka, natjecanju u kojem brane titulu, Real je završio s 3:1 u svoju korist.

Modrić je u igru ušao u 69. minuti pri izjednačenom rezultatu. Zamijenio je tad na terenu Aureliena Tchouamenija “kako bi vratio red koji Tchouameni nije mogao osigurati”, objasnili su španjolski mediji, potom njegovu asistenciju iz kornera opisali kao “savršenu”, a njegovu igru kao “magiju koja ne nestaje“.

Rüdiger je bio najviši u skoku u petercu i zabio je gol svojoj bivšoj momčadi kojim je usmjerio Real prema pobjedi. Zanimljivo, i za prošla dva pogotka njemačkog stopera zaslužan je bio kapetan Reala i hrvatske reprezentacije. Rüdiger ih je na Modrićeva dodavanja zabio Atletico Madridu u polufinala španjolskog superkupa i Mallorci u prvenstvu. Bili su mu to i jedini golovi prošle sezone.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Luka Modric (@lukamodric10)

Modrić se u rani jutarnji sat na Instagramu javio svojim pratiteljima. Na engleskom jeziku napisao je “Liga prvaka vratila se na Bernabeu”, a onda označio Rüdigera i na hrvatskom poslao poruku i njemu. “Bravo, brate“, poručio mu je Modrić. Nijemac se ubrzo javio s porukom: “Moj učitelj.”

UHVATILE KAMERE Viralna scena nakon utakmice: Jakirović priča i pokazuje, Kompany ga zbunjeno gleda