piątek, 29 kwietnia 2016

ZAPOWIEDŹ

         ************************************
Moi Kochani blogomaniacy ...
Sezon gwiazdorski zapowiada się dość obiecująco...gorąco - rzekłabym nawet upalnie ! Strasznie się cieszę z tego powodu...bo moje zbiory w dziedzinie artystycznej , gromadzone od kilku lat bardzo się skurczyły.. ;)))
W związku z tym być może niebawem będę miała dla Was jakiś konkurs...
Do zdobycia będą pocztówki z autografem.....Może jakieś płytki...
Czyje?
To na razie tajemnica....
Zdradzę ,że w planach mam już kilka imprez i będzie co oglądać....
Na horyzoncie.....

* WIELKA GALA DISCO w Kielcach...a tym samym plejada gwiazd z polskiej sceny muzycznej...


* PATRYCJA MARKOWSKA ;
* PIOTR RUBIK ;














Piotr Rubik zagra w Tomaszowie

Ja już nie mogę się doczekać...
Jeśli macie jakieś propozycje...piszcie!
Może macie jakieś pytania do konkretnego artysty...piszcie!
Może chcielibyście autograf ulubionej gwiazdy...piszcie!

Konkurs oczywiście dla obserwatorów i komentatorów ;)
A więc zaglądajcie....obserwujcie.....komentujcie...!

     *****************************************

czwartek, 28 kwietnia 2016

ŁOWCY B Pozdrowienia

******************************************************
Prosto z występu 23 kwietnia w Ujeżdzie...
pozdrawia WAS kabaret ŁOWCY.B
******************************************************

środa, 27 kwietnia 2016

ŁOWCY.B




Łowcy.B - kabaret z Cieszyna. Powstał w 2002 roku, z inicjatywy studentów Uniwersytetu Śląskiego. Prezentują absurdalny humor.W 2003 roku kabaret Łowcy.B zwyciężył w Przeglądzie Kabaretów PaKA, a w latach 2004-2006 dwa razy wygrali Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A.
Obecni członkowie:
Bartosz Góra (Góra);
Bartosz Gajda (Prymus, Gajda);
Sławomir Szczęch (Zlew);
Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór).







 
























Zdjęcia pochodzą z występu kabaretu w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe...23 kwietnia 2016r.
Serdeczne podziękowania dla organizatora pana KONRADA WÓJCIAKA ...;)

poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Rafał Brzozowski - "Zaczekaj - tyle kłamstw co prawd'


Na fantastyczny początek tygodnia....jeden z moich ulubionych wokalistów i jego najnowsza produkcja!

Polecam...;)

RADOSŁAW PAZURA



Radosław Pazura - urodził się 7 maja 1969 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Okres dzieciństwa spędził w małej miejscowości Niewiadów, gdzie uczył się w szkole podstawowej. W tym czasie jego zainteresowania skierowane były w stronę sportu, a najbardziej interesowała go piłka nożna. Każdą wolną chwilę poświęcał graniu w miejscowym klubie sportowym M.K.S. Stal Niewiadów.


W wieku młodzieńczym zdecydował się kontynuować naukę w II Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie również szlifował swój kunszt piłkarski w trzecioligowym zespole Lechia Tomaszów Mazowiecki. Był uczniem wzorowym, miał wiele osiągnięć w nauce i sporcie.



Po raz pierwszy jego zainteresowania związane z aktorstwem ujawniły się w drugiej klasie liceum, kiedy po przerwie spowodowanej chorobą nie mógł uczestniczyć w treningach piłki nożnej. Swój wolny czas, który wcześniej spędzał na boisku, teraz poświęcał aktorstwu na scenie. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w przedstawieniach amatorskiego kółka teatralnego przy liceum. Grał w spektaklach na podstawie dramatów patrona tego liceum, Stefana Żeromskiego, takich jak: "Uciekła mi przepióreczka", "Generał Sułkowski". Brał udział również w licznych konkursach recytatorskich, odnosząc sukcesy na szczeblu rejonowym i wojewódzkim.


Po ukończeniu liceum dostał się do PWST w Warszawie. Po roku nauki z przyczyn polityczno-ekonomicznych postanowił opuścić kraj. Trafił do Austrii do obozu dla uchodźców koło Wiednia. Dalsza emigracja stała się niemożliwa, więc podjął się dorywczych prac związanych z budownictwem. W tym czasie kontynuował tę naukę języka niemieckiego.



Po półrocznym pobycie w Austrii oraz w związku z przemianami panującymi w Polsce postanowił wrócić do kraju. Jego zainteresowania skierowane były znowu w kierunku aktorstwa i po raz drugi z powodzeniem zdał do szkoły aktorskiej, tym razem do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.


Już na pierwszym roku dostał propozycję zagrania niewielkiej roli w filmie Jacka Bromskiego pt. "1968. Szczęśliwego Nowego Roku" - studenta Rafała. To z kolei zaowocowało otrzymaniem głównej roli w filmie Juliusza Machulskiego pt. "Szwadron". Półroczny okres zdjęciowy spowodował, że aktor przeszedł na indywidualny tok nauczania, dzięki czemu już po trzecim roku ukończył studia.
W tym czasie zdążył jeszcze zagrać w kilku produkcjach filmowych takich jak: "Pożegnanie z Marią" Filipa Zylberta, "Oczy niebieskie" Waldemara Szarka czy "Nowe przygody Arsena Lupina" Alaina Nahuma oraz obronił pracę magisterską i otrzymał tytuł magistra sztuki. Pracę dyplomową zaliczył rolami Jeremina w filmie "Szwadron" Juliusza Machulskiego oraz Clifa w przedstawieniu "Miłość i gniew" w reżyserii Krzysztofa Kolbergera.



Mnogość propozycji związanych z filmem kinowym czy telewizyjnym nie pozwoliła mu zaangażować się w aktorstwo teatralne. Przez cały okres swojej dziesięcioletniej kariery (licząc od ukończenia szkoły) zdążył tylko raz zagrać na deskach Teatru na Woli w sztuce pt. "Cud na Greenpoincie" w roli Punka. Do tej pory zaistniał w ponad 20 filmach kinowych i telewizyjnych, w kilkunastu serialach i teatrach telewizji, grając główne oraz drugoplanowe role.
Sam z przekąsem mówi o zawodzie:
"Sztuką nie jest zdobyć Oscara, ale pięć z rzędu, rok po roku. A poza tym to i tak nie o to chodzi. Najważniejsze to być SOBĄ i robić SWOJE ......... no i dostać za to dziesięć Oscarów".